Przejdź do treści

Zakończenie przedsięwzięć współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanych przez zespół projektowy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wągrowcu w roku 2013

 

           14 grudnia 2013 roku o godz. 16.00 - w murach Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu odbyło się spotkanie okolicznościowe podsumowujące przebieg projektu systemowego realizowanego przez Zespół Projektowy Centrum. Wydarzenie swoją obecnością uświetnili Beneficjenci projektu wraz z osobami, które wspierały podejmowane przez nich wyzwania, przybyli także przedstawiciele władz powiatowych, przedstawiciele partnerów projektu oraz przedstawiciele firm i instytucji szkolących. Spotkanie uatrakcyjnił występ wokalny Agnieszki Zawidzkiej i zespołu Kayo oraz seans kinowy „Mój biegun” opowiadający prawdziwą historię niepełnosprawnego zdobywcy obydwu biegunów - Jaśka Meli. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli nasze zaproszenie i wspólnie z dokonali podsumowania efektów zadań podejmowanych w roku 2013. Wyrażamy jednocześnie nadzieję na dalszą satysfakcjonującą współpracę na rzecz podopiecznych.

Zobacz metryczkę projektu systemowego [DOC, 166KB]

 

Logo EFS i POKL, Projekt systemowy realizowany przez PCPR Wągrowiec

Baner prowadzący do informacji dla osób kandydujących na rodziców zastępczych

Baner z telefonem zaufania - uzależnienie behawioralne. tel. 801 889 880

Baner prowadzący do powiatowej strategii rozwiązywania problemów społecznych do roku2014

Baner z linkiem do Powiatowego Urzędu Pracy w Wągrowcu

Baner z linkiem do strony PCK w Wągrowcu

Grafika z Łączem do Bipu Starostwa Powiatowego w Wągrowcu

Logo Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej

Logotyp wraz z linkiem do Europejskiego Funduszu Społecznego

Informacja o plikach umieszczanych na stronie PCPR w Wągrowcu

Na naszej witrynie można spotkać pliki w różnych formatach, poniżej można pobrać programy pozwalające na obejrzenie tych plików na Państwa komputerze (programy w wersji dla systemu MS WINDOWS).

© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2013